از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93893

17747 بازدید

به گزارش خطرنگار، محمدرضا ملکشاهی راد روز جمعه در نشست ستاد بحران استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: مدیریت صحیح در سیلاب های اخیر باعث شد کمترین خسارت به مردم و زیرساخت های استان وارد شود.وی با اشاره به خارج شدن ۴۰۰ میلیون متر مکعب سیلاب از لرستان افزود: سیاست های اشتباه وزارت […]

به گزارش خطرنگار، محمدرضا ملکشاهی راد روز جمعه در نشست ستاد بحران استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: مدیریت صحیح در سیلاب های اخیر باعث شد کمترین خسارت به مردم و زیرساخت های استان وارد شود.
وی با اشاره به خارج شدن ۴۰۰ میلیون متر مکعب سیلاب از لرستان افزود: سیاست های اشتباه وزارت نیرو باعث بروز مشکلات بسیاری در استان شده است.
نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر مردم لرستان امروز پس از سیلاب با استرس زندگی می کنند به دلیل اقدامات غلط وزارت نیرو است.
ملکشاهی راد بیان کرد: کارکرد مدیریت وزارت نیرو در ۴۰سال گذشته برای لرستان مشکلاتی را به همراه داشته که رفع این مهم به عنوان یک مطالبه باید مطرح شود.
معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار لرستان نیز در این نشست گفت: براساس تقسیم بندی اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارت سیلاب پیش رفته و تاکنون رضایت بخش بوده است.
احمد مراد پور بیان کرد: اطلاع رسانی اخطاریه قبل از بارش، عملیات امداد و نجات حین بارش و خدمات رسانی به صورت هوایی و زمینی پس از سیل صورت گرفت.
وی ادامه داد: باتوجه به محدود بودن منابع استانی در این چند روز اقدامات خوبی صورت گرفت همچنین با تخریب پل موقت خرم آباد از حوادث بزرگی جلوگیری شد.
۳۲۱۰/۷۲۷۳

انتهای پیام /*


اقتصاد


وزارت نیرو


ملکشاهی راد


خسارات سیلاب لرستان

0

نظرات بسته شده است.