از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93864

288 بازدید

به گزارش خطرنگار، قهرمانان، پیشکسوتان، سازمان های مردم نهاد، هیات های ورزشی و دست اندرکاران اداره کل ورزش و جوانان فارس عصر جمعه در یک حرکت جوانمردانه با حضور در منطقه سعدیه شیراز هدایای جنسی و نقدی خود را تقدیم همشهریان آسیب دیده از سیل پنجم و ششم فروردین ماه شیراز، کردند.مدیر کل ورزش و […]

به گزارش خطرنگار، قهرمانان، پیشکسوتان، سازمان های مردم نهاد، هیات های ورزشی و دست اندرکاران اداره کل ورزش و جوانان فارس عصر جمعه در یک حرکت جوانمردانه با حضور در منطقه سعدیه شیراز هدایای جنسی و نقدی خود را تقدیم همشهریان آسیب دیده از سیل پنجم و ششم فروردین ماه شیراز، کردند.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در حاشیه بازدید از این منطق در گفت وگو با خبرنگار خطرنگار، افزود: جامعه ورزش و جوانان وظیفه ملی و دینی خود می داند تا در شرایط بحرانی به یاری آسیب دیدگان بشتابد.
حیدرعلی کامیاب کلانتری افزود: از زمان آغاز این حادثه تلخ و دردناک ستادی درورزش و جوانان فارس تشکیل و جامعه ورزش ضمن حضور در مناطق سیل زده به یاری انها رفتند و جان بسیاری ازهموطنان را نجات دادند که می توان به تیم آفرود( اتومبیل های کوهستانی) هیات اتومبیلرانی فارس اشاره کرد که حضور شان چشم گیر بوده است.
وی اضافه کرد: ورزشکاران و قهرمان درس ایثار و کمک را به خوبی می دانند و در زمان وقوع حادثه که از قبل پیش بینی شده تمام مکان ورزشی شهر شیراز در اختیار مهمانان نوروزی قرار گرفت و در این مدت بیش از ۱۰ هزار وعده غذای گرم در بین آنها توزیع شد.
این مقام مسئول ضمن تقدیر از حضور به موقع مردم فارس در صحنه، اظهارداشت: شهروندان استان فارس نشان دادند که به واقع مهمان نواز هستند و درهای منزل خود را به روی آنها گشودند که اقدامی ماندگار شد.
کامیاب تاکید کرد : تا زمانی که مردم آسیب دیده از سیل به ارامش برسند جامعه ورزش و جوانان در کنار آنها خواهد بود.
بارش شدید باران در روزهای پنجم و ششم فروردین منجر به وقوع سیل در مناطقی از شهر شیراز شد. پنجم فروردین ماه، سیل دروازه قرآن ۱۹ کشته ، ۱۰۷ مصدوم و خسارات مادی بسیاری به خودروهای در حال عبور برجای گذاشت. ششم فروردین ماه نیز مناطق پایین دست رودخانه خشک شیراز و مجاور این رودخانه با مشکل آبگرفتگی منازل و معابر روبرو شدند. در این میان، وضعیت منطقه سعدی وخیم تر از سایر نقاط بود.
۷۳۶۸/ ۲۰۲۷

انتهای پیام /*


ورزش


سیل شیراز


امدادرسانی


جامعه ورزش

0

نظرات بسته شده است.