از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 79261

233 بازدید

به گزارش روز شنبه خطرنگار، از روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «وقتی خروس غلط می‌خواند» به کارگردانی علی شمس روز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه به دلیل همزمانی با مسابقه فوتبال ایران و ژاپن در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا به جای ۱۸:۳۰، سه ساعت زودتر و در ساعت ۱۵:۳۰ به صحنه می‌رود.در این نمایش بانیپال شومون، سام […]

به گزارش روز شنبه خطرنگار، از روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «وقتی خروس غلط می‌خواند» به کارگردانی علی شمس روز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه به دلیل همزمانی با مسابقه فوتبال ایران و ژاپن در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا به جای ۱۸:۳۰، سه ساعت زودتر و در ساعت ۱۵:۳۰ به صحنه می‌رود.
در این نمایش بانیپال شومون، سام کبودوند، امیر باباشهابی، آناهیتا درگاهی، مارال فرجاد، زری محتشم و حسین پاکدل به ایفای نقش می‌پردازند و مطابق با جدول زمان‌بندی تا روز ۲۲ بهمن‌ماه در سالن استاد سمندریان ساعت ۱۸:۳۰ به اجرای عمومی خود در این مجموعه ادامه می‌دهد.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است که وقتی زمان به جای افقی بودن، عمودی بر هستی ما قرار می‌گیرد گذشته، آینده و آینده، گذشته می‌شود. وقتی خروس غلط می خواند نمایشی غیر متعارف و با روایتی غیر خطی ست که در آن پیرنگ و روابط به تعویق انداخته می شود.
هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ از ۱۵ دی ماه به میزبانی کشور امارات متحده عربی آغاز شده است و تیم های ملی ایران و ژاپن در مرحله
نیمه‌نهایی این مسابقات، از ساعت ۱۷:۳۰ دوشنبه، هشتم بهمن ماه به مصاف هم می روند.
فراهنگ ** ۷۵۶۱ ** ۱۰۵۵

انتهای پیام /*


فرهنگی


تئاتر


وقتی خروس غلط می خواند


جام ملت های آسیا

0

نظرات بسته شده است.