از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 75435

15 بازدید

به گزارش روز سه شنبه خطرنگار، دوازدهمین بازارچه خیریه آتن با مشارکت تعداد قابل توجهی از سفارتخانه خارجی مقیم یونان و گروه های داوطلب داخلی به مدت دو روز در محل نمایشگاه های دائمی شهر آتن برگزار شد.سازمان غیر انتفاعی مسئول برگزاری این بازارچه با استفاده از عوائد فروش اقلام عرضه شده، رسیدگی و درمان […]

به گزارش روز سه شنبه خطرنگار، دوازدهمین بازارچه خیریه آتن با مشارکت تعداد قابل توجهی از سفارتخانه خارجی مقیم یونان و گروه های داوطلب داخلی به مدت دو روز در محل نمایشگاه های دائمی شهر آتن برگزار شد.
سازمان غیر انتفاعی مسئول برگزاری این بازارچه با استفاده از عوائد فروش اقلام عرضه شده، رسیدگی و درمان کودکان بی سرپرست و مبتلا به بیماری های سخت را در طول سال بعهده دارد.
در این بازارچه همه ساله با حضور گروه های علاقمند به امور خیریه و تعدادی از سفارتخانه ها ی خارجی مستقر در یونان برپا می شود و سفارت جمهوری اسلامی ایران نیز برای دومین بار در این نمایشگاه شرکت کرد.
غرفه ایران همچون سال گذشته با عرضه فرش و گلیم، انواع صنایع دستی و غذاهای متنوع ایرانی بعنوان یکی از بزرگترین و زیباترین غرفه های بازارچه مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان قرار گرفت.
سفارتخانه ایران با حضور در این بازارچه و عرضه محصولات مختلف، علاوه بر معرفی فرهنگ و تمدن کشورمان، درآمد حاصل از آن را به انجمن حمایت از کودکان سرطانی (دوستداران کودکان) اهدا کرد که این موضوع جنبه انساندوستی ایرانیان را نشان می دهد .
شبد**۴۶۲**۹۱۲۲

انتهای پیام /*


اجتماعی


حضور سفارت ایران


در کمک به کودکان سرطانی


یونان

0

نظرات بسته شده است.