از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 67940

25 بازدید

به گزارش خطرنگار، مجید صالح، شامگاه یکشنبه پس از شکست تیمش برابر قشقایی شیراز، افزود: ابتدا ۲۰ دقیقه بازی به دلیل نبودن خودرو اورژانس با تاخیر آغاز شد و بعد از آن ۲بار هم برق ورزشگاه قطع شد که این امر روی تیم ما تاثیر منفی گذاشت اما با این وجود نمی خواهم باخت را […]

به گزارش خطرنگار، مجید صالح، شامگاه یکشنبه پس از شکست تیمش برابر قشقایی شیراز، افزود: ابتدا ۲۰ دقیقه بازی به دلیل نبودن خودرو اورژانس با تاخیر آغاز شد و بعد از آن ۲بار هم برق ورزشگاه قطع شد که این امر روی تیم ما تاثیر منفی گذاشت اما با این وجود نمی خواهم باخت را توجیه کنم.
وی اضافه کرد: جای شگفتی است که استان خوزستان با داشتن چهار تیم در لیگ برتر و برگزاری هشت داربی، برق ورزشگاه آنها قطع نمی شود.
مربی سابق تیم استقلال تهران ادامه داد: در اوج حملات تیم ما، برق ورزشگاه قطع شد و این امر منجر به اُفت تیم فجر شد.
صالح گفت: به بازیکنان ۲ تیم به دلیل بازی خوب و جوانمردانه و همچنین به تماشاگران بازی که حرمت ها را نگه داشتند تبریک می گویم.
وی ادامه داد: در نیم فصل دوم رقابت ها، تیم فجر را تقویت خواهیم کرد.
دیدار تیم های فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز در هفته ششم رقابت های فوتبال دسته یک کشور با نتیجه یک بر صفر به سود تیم قشقایی پایان یافت و این تیم به صدر جدول تکیه زد.
در پایان هفته ششم تیم قشقایی با ۱۳ امتیاز صدرنشین شد و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم با پنج امتیاز به رده دوازدهم جدول سقوط کرد.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۷ تیم حضور دارند و پس از انجام ۳۲ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر فصل ۹۸ را دریافت خواهند کرد و تیم سوم دسته یک هم در بازی حذفی به مصاف تیم چهاردهم لیگ برتر برای کسب سهیمه سوم خواهد رفت.
۷۳۶۸ /۶۱۱۸

انتهای پیام /*


ورزش


فوتبال


دسته یک


مربی تیم فجرسپاسی

0

نظرات بسته شده است.