از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 59966

41 بازدید

مهدی مرادی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، افزود: از این تعداد نفرات اعزامی به بازی های پاراآسیایی، ۱۳ ورزشکار جانباز و معلول و ۲ ورزشکار نابینا و کم بینا به همراه ۲ سرمربی، ۲ مربی و یک همراه فنی، هستند. وی با بیان اینکه از این تعداد ورزشکار ۹ نفر زن […]

مهدی مرادی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، افزود: از این تعداد نفرات اعزامی به بازی های پاراآسیایی، ۱۳ ورزشکار جانباز و معلول و ۲ ورزشکار نابینا و کم بینا به همراه ۲ سرمربی، ۲ مربی و یک همراه فنی، هستند.
وی با بیان اینکه از این تعداد ورزشکار ۹ نفر زن و ۶ نفر نیز مرد هستند اظهار داشت: لیلا ملکی، لیلا عباسی، رقیه امیری، ثریا نوری، سحر حیدری و مرتضی ابراهیمی در رشته بسکتبال باویلچر، در رشته دو ومیدانی احمد اجاقلو در ماده دو ۱۰۰ و ۲۰۰ متر، سولماز بازرگان و ژیلا یوسفی در ماده پرتاب دیسک و پروین مقدم در پرتاب وزنه، مهدی محمدی در رشته دوچرخه سواری، فرشید استجلو در رشته بوچیا، رقیه شجاعی در رشته تیراندازی، سینا امیر علایی و طاهر مقدم در رشته دوچرخه سواری نابینایان و کم بینایان، عازم این دوره از بازی های پاراآسیایی می شوند.
مرادی ادامه داد: ماهرخ مرادی به عنوان مربی دو و میدانی، فرحناز قاسمی به عنوان همراه فنی تیم بوچیا، آذر همایون پور به عنوان سرمربی بسکتبال با ویلچر و فرهاد عصفوری و علیرضا مکوندی نیز به عنوان سرمربی و مربی تیم دوچرخه سواری، در این رقابت ها حضور خواهند داشت.
رئیس هیات ورزش جانبازان و معلولان استان زنجان گفت: این دوره از بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ ‘جاکارتا’ اندونزی از ۱۱ تا ۲۱ مهر امسال برگزار خواهد شد.
به گزارش خطرنگار، ۱۷ ورزشکار و چهار مربی زنجانی نیز با نشان دادن شایستگی های بالای خود موفق به کسب سهمیه برای حضور در بازی های آسیایی شدند.
در رشته قایقرانی سه زن و پنج مرد، رشته تیر و کمان ۲ زن، ووشو ۲ مرد، سنگنوردی یک زن، دوچرخه سواری یک مرد، سپک تاکرا ۲ مرد و شمشیربازی نیز یک مرد، برگزیده شدند.
امید احمدی در قایقرانی کایاک، میلاد جعفری و امیرحسین زمانی در کانوپولو و سید مسعود محمدی، سید مجتبی شجاعی، بهمن نصیری، مهسا جاور و پریسا احمدی نیز در قایقرانی روئینگ، محسن محمدسیفی و رضا سبحانی در رشته ووشو، مهدی سهرابی در دوچرخه‌سواری، وحید ملکی و مرتضی مقدم سپک تاکرا، پریسا براتچی و فرشته قربانی در رشته تیر و کمان، الناز رکابی در رشته سنگنوردی و محمد اسماعیلی در رشته شمشیربازی، ورزشکاران زنجانی راه یافته به این بازی ها هستند.
محمد امین حیدری نیز در رشته اسکیت موفق به کسب سهمیه شده بود که به دلیل لغو برگزاری این رشته ورزشی در این دوره از بازی های آسیایی، به مسابقات اعزام نشد.
بهناز مرادخانی در رشته قایقرانی، منصور نوروزی در رشته ووشو و حسین روحانی و شهاب سلطانی نیز در رشته کاراته به عنوان مربیان زنجانی تیم ملی در این بازی ها حضور خواهند داشت.
۶۰۸۴/۶۰۸۵

انتهای پیام /*


ورزش


جانبازان و معلولان


ورزشکاران زنجان


بازی های پاراآسیایی

0

نظرات بسته شده است.