از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93895

131 بازدید

به گزارش جمعه شب خطرنگار، معصومه ابتکار با اعلام پیوستن خود به پویش جمعیت هلال احمر گفت: تداوم پشتیبانی از تلاش های امدادگران هلال احمر موثرترین اقدام در این شرایط است.به گزارش خطرنگار، «پویش هلال احمر» یکشنبه ۴ فروردین در ارتباط با سیل استان های گلستان و مازندران شکل گرفت، هدف این پویش کمک رسانی […]

به گزارش جمعه شب خطرنگار، معصومه ابتکار با اعلام پیوستن خود به پویش جمعیت هلال احمر گفت: تداوم پشتیبانی از تلاش های امدادگران هلال احمر موثرترین اقدام در این شرایط است.
به گزارش خطرنگار، «پویش هلال احمر» یکشنبه ۴ فروردین در ارتباط با سیل استان های گلستان و مازندران شکل گرفت، هدف این پویش کمک رسانی به هموطنان شمال کشور فقط از طریق هلال احمر است.
در این ارتباط، مسئولان هلال احمر کشور به منظور جلوگیری از بروز بی نظمی در روند کمک رسانی به سیل زدگان همانند آنچه در زلزله کرمانشاه رخ داد، در بیانیه ای اعلام کرد که هموطنان می توانند برای اهدای کمک های نقدی خود برای جبران خسارات سیل زدگان شمال کشور از مسیرهایی قانونی اقدام کنند.
هلال احمر در بیانیه خود، شماره حساب، شماره کارت، شماره شبا و کد دستوری برای پرداخت موبایلی را اعلام کرد که به این شرح است:
– شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک های کشور به نام جمعیت هلال احمر
– واریز از طریق شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶
– شماره شبای بانک ملت: ۹۲۰۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۹۹۹۹۹
واریز با کد دستوری: *۷۸۰*۱۱۲#
شبد**۱۹۵۳**۱۳۷۹

انتهای پیام /*


اجتماعی


معصومه ابتکار


کمک به سیل زدگان


پویش هلال احمر

0

نظرات بسته شده است.