از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93882

179 بازدید

به گزارش خطرنگار، محمد بیرانوندی روز جمعه در نشست ستاد بحران استان در سالن جلسات استانداری اظهار داشت: در سیلاب اخیر مدیریت استان و مجموعه مدیران دستگاه های اجرایی به صورت منسجم و هماهنگ عمل کردند که بنده به نمایندگی از مردم از مدیریت استان تشکر می کنم چرا که سنگ تمام گذاشتند. وی گفت: […]

به گزارش خطرنگار، محمد بیرانوندی روز جمعه در نشست ستاد بحران استان در سالن جلسات استانداری اظهار داشت: در سیلاب اخیر مدیریت استان و مجموعه مدیران دستگاه های اجرایی به صورت منسجم و هماهنگ عمل کردند که بنده به نمایندگی از مردم از مدیریت استان تشکر می کنم چرا که سنگ تمام گذاشتند.
وی گفت: انتظار داشتیم رییس محترم جمهور به لرستان سفر کند چرا که پرباران ترین استان بودیم و برای کاهش خسارات شبانه روزی تلاش شد.
وی افزود: توقع داریم رسیدگی به مشکلات مردم سیل زده تسریع شود.
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در ادامه اظهار داشت: اطلاع رسانی خوب و مدیریت قبل از بحران نکته مثبت سیلاب اخیر بود چرا که در این راستا به ۱۵۷هزار بهره بردار از کشاورزی اطلاع رسانی شد.
عبدالرضا بازدار اضافه کرد: در سیلاب اخیر آب گرفتگی مزارع را شاهد هستیم همچنین زیرساخت های کشاورزی و مزارع پرورش ماهی از بین رفته است.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۲هزار تن ماهی از بین رفته است گفت: حجم خسارات در حوزه کشاورزی بیش از سه هزار میلیارد ریال است.
۳۲۱۰/۶۰۶۰

انتهای پیام /*


اجتماعی


خسارات سیلاب لرستان


نماینده مردم خرم آباد


بیرانوندی

0

نظرات بسته شده است.