از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93847

104 بازدید

به گزارش روز جمعه خطرنگار، از فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه این رقابت‌ها که به میزبانی شهر بانکوک در حال برگزاری است، تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب «ویدا حلیمیان» و «محمدصالح پالیزبان» با نتیجه ۱۵۶ بر ۱۵۴ مقابل اندونزی به پیروزی رسید و صاحب مقام قهرمانی و مدال طلا شد.پالیزبان نیز که پیش […]

به گزارش روز جمعه خطرنگار، از فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه این رقابت‌ها که به میزبانی شهر بانکوک در حال برگزاری است، تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب «ویدا حلیمیان» و «محمدصالح پالیزبان» با نتیجه ۱۵۶ بر ۱۵۴ مقابل اندونزی به پیروزی رسید و صاحب مقام قهرمانی و مدال طلا شد.
پالیزبان نیز که پیش از این به فینال بخش کامپوند انفرادی رسیده بود با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۳ کماندار قزاقستانی را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.
تیم کامپوند مردان ایران هم با ترکیب «اسماعیل عبادی»، «نیما محبوبی» و«محمدصالح پالیزبان» با نتیجه ۲۳۳ بر۲۳۰ مقابل هند شکست را پذیرفت و به عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره بسنده کرد.
به گزارش خطرنگار، در بخش کامپوند تیمی زنان نیز تیم ایران با ترکیب «ویدا حلیمیان»، «راحله فارسی» و«گیسا بایبوردی» در مرحله یک چهارم نهایی مقابل بنگلادش با نتیجه ۲۲۰ بر ۲۱۵ شکست را پذیرفت و حذف شد.
همچنین پیش از این حلیمیان در رقابت های انفرادی کامپوند و دیدار رده بندی با نتیجه ۱۴۵ بر۱۴۰ مقابل نماینده سنگاپور مغلوب شد و با کسب مقام چهارمی به کار خود پایان داد.
این رقابت ها از پنجم تا ۱۱ فروردین در حال برگزاری است و اسماعیل عبادی، نیما محبوبی و محمد صالح پالیزبان در بخش کامپوند مردان و راحله فارسی، گیسا بایبوردی و ویدا حلیمیان در بخش زنان به مسابقات اعزام شدند.
ورزشی**۹۰۲۹**۹۱۱۸**

انتهای پیام /*


ورزش


تیراندازی با کمان


کاپ آسیایی


تایلند

0

نظرات بسته شده است.