از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93823

39 بازدید

سیل اگرچه حجم آب فراوان بود که به برخی باغات، مزارع و خانه های مردم مازندران آسیب وارد کرد اما در بخشی دیگر از مازندران باعث قطعی آب شد. در روز نخست فروردین فرماندار بابل به خبرنگار خطرنگار، گفت که به دلیل کدورت بالای آب، تصفیه خانه موقت قادر به تصفیه آب نیست و این […]

سیل اگرچه حجم آب فراوان بود که به برخی باغات، مزارع و خانه های مردم مازندران آسیب وارد کرد اما در بخشی دیگر از مازندران باعث قطعی آب شد. در روز نخست فروردین فرماندار بابل به خبرنگار خطرنگار، گفت که به دلیل کدورت بالای آب، تصفیه خانه موقت قادر به تصفیه آب نیست و این مساله باعث شده تامین آب آشامیدنی در قسمت هایی از شهرستان بابل با مشکل مواجه شود.
در همین راستا سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران روز جمعه به خبرنگار خطرنگار، گفت: از روز گذشته از بالای سد البرز، لوله گذاری کردیم و وضعیت خیلی بهتر شده و امروز وضعیت عادی است.
مجید عبداللهی با بیان اینکه چنانچه شهروندان بابلی در برخی مناطق با مشکل قطعی آب مواجه هستند به همکاران ما اطلاع دهند تا مشکل حل شود، افزود : چون ممکن است این قطعی آب به دلیل مشکلات فنی در تجهیزات مشترکان بوده و پمپ های آب نیاز به هواگیری داشته باشند.
وی با بیان اینکه در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشکلی نداریم، ادامه داد: در بابل وضعیت به حالت عادی برگشته و همکاران آب و فاضلاب شهری، خط انتقال آب را تقویت کردند.
این مسئول با اشاره به اینکه در چند روز گذشته به دلیل کاهش ۵۰۰ لیتر در ثانیه آب در شهرستان بابل با مشکل قطعی آب مواجه بودیم، گفت: به دلیل افزایش کدورت آب، تصفیه خانه اضطراری قادر به تصفیه آب نبود اما با خط لوله که از بالای سد البرز گرفتیم وضعیت بهتر شد.
۹۹۲۷/۱۶۵۴

انتهای پیام /*


اجتماعی


سیل


بابل


قطعی آب

0

نظرات بسته شده است.