از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93776

99 بازدید

به گزارش خبرنگار خطرنگار، ، آیت الله عبدالله نظری از هفته پیش به دلیل کهولت سن و پاره ای بیماری در بیمارستان بستری شد و بعد از چند روز نگهداری در آی سی یو با مساعد شدن حالش به بخش منتقل شد . حجت الاسلام محمود نظری فرزند این روحانی مازندرانی روز پنجشنبه به خبرنگار […]

به گزارش خبرنگار خطرنگار، ، آیت الله عبدالله نظری از هفته پیش به دلیل کهولت سن و پاره ای بیماری در بیمارستان بستری شد و بعد از چند روز نگهداری در آی سی یو با مساعد شدن حالش به بخش منتقل شد .
حجت الاسلام محمود نظری فرزند این روحانی مازندرانی روز پنجشنبه به خبرنگار خطرنگار، گفت که آیت الله نظری برای درمان و کنترل وضعیت سلامت به توصیه پزشکان از هفته گذشته در بیمارستان بستری شد .
وی افزود : با توجه به کهولت سن آیت الله نظری و برای انجام یکسری اقدامات چکاب انجام شد .
فرزند آیت الله نظری گفت : خوشبختانه پدرم از نظر شرایط جسمانی وضعیت مساعدی دارد و مشکلی وجود ندارد و در حال حاضر به بخش منتقل شده است .
وی از مردم مومن و ولایتمدار مازندران خواست تا برای شفای این عالم جلیل القدر کشور دعا کنند .
حجت الاسلام نظری در پاسخ به زمان مرخص شدن آیت الله نظری از بیمارستان گفت : پزشکان در خصوص زمان مرخص شدن وی نظری ندادند و مشخص نیست تا چه زمانی ایشان در بیمارستان بستری خواهند بود .
آیت الله عبدالله نظری متولد سال ۱۳۱۹ در شهر زیراب ،از علما و شخصیت های دینی و انقلابی استان مازندران به شمار می رود که در میان مردم از جایگاه و محبوبیت ویژه ای برخوردار است .
آیت الله نظری در بحبوبه انقلاب اسلامی نقش اثرگذاری در تبلیغ انقلاب در میان مردم مازندران داشت به طوری که او به همراه مرحوم حجت الاسلام مصطفی مصطفوی پیام همراهی مردم زیراب با انقلاب را به امام خمینی منتقل می کرد .
در زمان حضور امام خمینی (ره ) در نوفل لوشاتو ، آیت الله نظری به مدت ۱۱ روز در آنجا حضور داشت و به همراه بنیانگذار انقلاب اسلامی ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران آمد .
آیت الله نظری پس از انقلاب در ساری درس خارج فقه و اصول را تدریس می کند و افراد و علمای بسیاری از محضر این عالم ارزشمند مازندران کسب فیض می کنند .
۲۰۹۶/۱۶۵۴

انتهای پیام /*


سیاسی


استاندار


عیادت


مازندران

0

نظرات بسته شده است.