از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93682

77 بازدید

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، «گیرت کاپالاره» مدیر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقای یونیسف گفت: سه هزار کودک نیز در این تظاهرات زخمی شدند که در بسیاری از موارد منجر به نقص عضو کودکان فلسطینی شده است.کاپالاره افزود: یونیسف به خاطر شمار بالای کودکان کشته و زخمی شده در جریان این تظاهرات بسیار خشمگین […]

به گزارش شبکه خبری اسکای نیوز، «گیرت کاپالاره» مدیر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقای یونیسف گفت: سه هزار کودک نیز در این تظاهرات زخمی شدند که در بسیاری از موارد منجر به نقص عضو کودکان فلسطینی شده است.
کاپالاره افزود: یونیسف به خاطر شمار بالای کودکان کشته و زخمی شده در جریان این تظاهرات بسیار خشمگین است.
مردم غزه از ۳۰ مارس ( ۱۰ فروردین ) با برگزاری تظاهرات بازگشت خواستار پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی و شکست محاصره غزه شدند.
بر اساس گزارش ها تاکنون در جریان اعترضات در مرز غزه و سرزمین های اشغالی ۲۵۸ فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی شهید و بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ نفر نیز زخمی شدند.
مردم فلسطین در نوار غزه برای مشارکت در راهپیمایی میلیونی بازگشت در سالروز آغاز این راهپیمایی در شنبه آینده و همزمان با روز زمین با هدف شکستن محاصره غزه آماده می شوند.
خال البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین و رییس هیات ملی عالی راهپیمایی بازگشت در این رابطه به خبرنگار خطرنگار، گفت : این هیات مقدمات راهپیمایی مسالمت آمیز میلیونی در شنبه آینده به منظور شکستن محاصره غزه و تامین امنیت شرکت کنندگان در این راهپیمایی را فراهم می کند.
راهپیمایی بازگشت در هفته های گذشته روزهای جمعه برگزار می شد که این هفته به صورت استثنا روز شنبه برگزار می شود.
شبک**۹۳۶۵**۱۷۰۸

انتهای پیام /*


سیاسی


یونیسف


فلسطین


تظاهرات بازگشت

0

نظرات بسته شده است.