از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93666

150 بازدید

به گزارش روز پنجشنبه خطرنگار، به نقل از بسیج استان البرز، سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در منزل «شهید محمود نریمانی» و «شهید محسن کمالی دهقان» با خانواده این شهیدان مدافع حرم استان البرز دیدار کرد.شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان اولین شهید مدافع حرم شهرستان کرج محسوب […]

به گزارش روز پنجشنبه خطرنگار، به نقل از بسیج استان البرز، سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در منزل «شهید محمود نریمانی» و «شهید محسن کمالی دهقان» با خانواده این شهیدان مدافع حرم استان البرز دیدار کرد.
شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان اولین شهید مدافع حرم شهرستان کرج محسوب می شود ، این شهید گرانقدر اردو‌های فرهنگی و رزمی بسیاری را برگزار و از این طریق جوانان زیادی را با خود همراه کرد.
با شروع حملات تروریستی گروهک داعش، شهید کمالی دهقان برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) و در قالب مستشار نظامی برای آموزش نظامی و رزمی به نیرو‌های مردمی و وطنی سوریه و عراق چندین بار به این ۲ کشور اعزام شد.
سرانجام روز بیست و هفتم فروردین ماه سال ۹۴، این شهید والامقام با تمام رشادت‌ها و دلاوری هایش در شهر حلب سوریه و در سن ۳۱ سالگی به شهادت رسید، پیکر این شهید در قطعه ۳۱ آرامستان بهشت سکینه به امانت سپرده شده است.
شهید مدافع حرم محمود نریمانی اهل روستای دروان از توابع شهرکرج که در دهم مرداد ماه سال۹۵ در استان حماء سوریه بدست تروریست های تکفیری به درجه شهادت نائل شد.
۷۴۱۴/۶۹۹۳

انتهای پیام /*


اجتماعی


بسیج


سپاه


البرز

0

نظرات بسته شده است.