از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 93626

33 بازدید

محمد جواد کولیوند روز پنجشنبه در گفت و گو با خطرنگار، افزود: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری هوشمندانه بوده و رونق تولید در تمام ابعاد از جمله صنعت، کشاورزی، دانش بنیان و خدمات باید مورد توجه قرارگیرد.وی ادامه داد: رونق تولید در بخش های صنعتی و کشاورزی بخش قابل توجهی از مشکلات را […]

محمد جواد کولیوند روز پنجشنبه در گفت و گو با خطرنگار، افزود: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری هوشمندانه بوده و رونق تولید در تمام ابعاد از جمله صنعت، کشاورزی، دانش بنیان و خدمات باید مورد توجه قرارگیرد.
وی ادامه داد: رونق تولید در بخش های صنعتی و کشاورزی بخش قابل توجهی از مشکلات را در حوزه اشتغال مرتفع می سازد و معیشت مردم تحت تاثیر فشارهای متعدد قرار نمی گیرد.
کولیوند گفت: یکی از مباحث جدی که در بحث رونق تولید باید مدنظر قرار گیرد توجه ویژه به کالاهای داخلی و سرمایه گذاری دراین بخش است.
وی ادامه داد: با تنوع بخشی در کالاهای داخلی و افزایش کیفیت هرچه بیشتر آنها در مقایسه با کالاهای خارجی می توان گام های موثری را در این زمینه برداشت.
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به جنگ روانی که ازسوی معاندان نظام اسلامی مبنی بر در پیش بودن سال سخت در سال ۹۸ راه افتاده باید هرچه بیشتر در حوزه استفاده از ظرفیت های داخلی اقدامات موثرتری را انجام داد.
کولیوند اضافه کرد: هدف اعتلای جمهوری اسلامی است و در شرایط فعلی احزاب متعدد باید اختلاف نظرها و سلیقه ها را کنار گذاشته و منسجم و متحد دراین زمینه عمل کنند.
۸۰۲۹/۶۹۹۳

انتهای پیام /*


اقتصاد


شعارسال


رونق تولید


نماینده کرج

0

نظرات بسته شده است.