از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 78505

37 بازدید

به گزارش خطرنگار، مازیاز زارع، عصر پنجشنبه پس از بُرد یک بر صفر تیمش برابر قشقایی شیراز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیران باشگاه در تلاش هستند تا مشکل محرومیت این تیم را در نقل و انتقال بازیکنان حل کنند و بتوانیم تیم را تقویت کنیم.وی اضافه کرد: هم اینک از چند بازیکن جوانان و […]

به گزارش خطرنگار، مازیاز زارع، عصر پنجشنبه پس از بُرد یک بر صفر تیمش برابر قشقایی شیراز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیران باشگاه در تلاش هستند تا مشکل محرومیت این تیم را در نقل و انتقال بازیکنان حل کنند و بتوانیم تیم را تقویت کنیم.
وی اضافه کرد: هم اینک از چند بازیکن جوانان و امید استفاده می کنیم و آنها توانستند با شایستگی رضایت سرمربی تیم را جلب کنند و این بُرد روحیه بخش را که در خارج از خانه به دست آوردیم می تواند در روند رو به جلو تیم تاثیر خوبی داشته باشد.
بازیکن سابق تیم ملی ایران در مورد بازی با تیم قشقایی شیراز هم بیان داشت: زدن یک گل در خانه حریف و آن هم برابر تیم خوب قشقایی، کار مهمی بود که بازیکنان ما انجام دادند و به جز گلی که به ثمر رساندیم می توانستیم به گل های بیشتری دست یابیم.
زارع بیان کرد: طبیعی است تیمی که در خانه حریف بازی می کند و به گل می رسد باید از گل خود دفاع کند و ما نیز پس از اینکه دروازه قشقایی را بازکردیم احتیاط را پیشه کردیم و چون حریف به بازی مستقیم رو آورد، تعداد مدافعان میانی را افزایش دادیم و از دروازه تیم خود به خوبی حفاظت کردیم.
مربی ملوان بندر انزلی از تماشاگران تیمش که از انزلی به شیراز آمده بودند نیز تقدیر کرد و گفت: خرسندیم که توانستیم بازی را ببریم و دل هوادارانی را که از راه دور آمده بودند، شاد کنیم.
تیم قشقایی شیراز، عصر پنجشنه در هفته هفدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک ایران در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم ملوان بندر انزلی شد.
با پایان یافتن هفته هفدهم، تیم گل گهر سیرجان با ۳۶ امتیاز جای تیم پاکدشت تهران را در صدر جدول گرفت، پاکدشت تهران با ۳۳ امتیاز و مس کرمان هم با ۲۹ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
همچنین تیم آلومینیوم اراک با ۲۷ امتیاز پنجم شد، تیم قشقایی شیراز با ۲۲ امتیاز در رده هشتم ایستاد و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم با ۱۷ امتیاز و ۲ پله سقوط در رده دوازدهم قرار گرفت.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۶تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر در سال ۹۸ را دریافت خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم به دسته دوم می روند.
۷۳۶۸ /۶۱۱۸

انتهای پیام /*


ورزش


فوتبال


دسته یک


مربی ملوان انزلی

0

نظرات بسته شده است.