از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 78368

24 بازدید

به گزارش خطرنگار، از روابط عمومی شورای نگهبان، آیت‌الله «احمد جنتی» در جلسه امروز- چهارشنبه- افزود: هرساله در ماه‌های پایانی سال به دلیل وجود مسائل فوق‌العاده‌ای از جمله بررسی بودجه، تراکم کاری بیشتری داریم که این موضوع فعالیت دوچندان می‌طلبد.وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که در آستانه بررسی لایحه بودجه ۹۸ در مجلس […]

به گزارش خطرنگار، از روابط عمومی شورای نگهبان، آیت‌الله «احمد جنتی» در جلسه امروز- چهارشنبه- افزود: هرساله در ماه‌های پایانی سال به دلیل وجود مسائل فوق‌العاده‌ای از جمله بررسی بودجه، تراکم کاری بیشتری داریم که این موضوع فعالیت دوچندان می‌طلبد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به این که در آستانه بررسی لایحه بودجه ۹۸ در مجلس شورای اسلامی هستیم، نمی‌توانیم نسبت به آن بی‌توجه باشیم و باید فعالیت ما در این زمینه بیشتر باشد.
دبیر شورای نگهبان با تاکید بر این که در بررسی لایحه بودجه باید جلوی اسراف گرفته شود، یادآور شد: در این زمینه شاهدیم در جاهایی پول‌های زیادی بی‌دلیل هزینه می‌شود.

**هجمه ها علیه شورای نگهبان از خارج هدایت می شود
آیت الله جنتی با یادآوری برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده از تشدید مخالفت‌ها و دشمنی‌های بی‌علت با نظارت شورای نگهبان انتقاد کرد.
وی تصریح کرد: این هجمه زودهنگام که اغلب از خارج هدایت می‌شود به منظور تضعیف جایگاه این نهاد مقدس است و ما باید از مواضع به‌حق شورای نگهبان در اجرای نظارت قانونی دفاع کنیم.
دبیر شورای نگهبان با توضیح مختصری از روند ادامه درمان آیت‌الله مومن عضو فقهای شورای نگهبان ابرازر امیدواری کرد به لطف خداوند و دعای مومنان شفای عاجل این عزیز را شاهد باشیم.
سیام*۹۱۲۱**۱۳۳۶

انتهای پیام /*


سیاسی


شورای نگهبان


بودجه ۹۸


جنتی

0

نظرات بسته شده است.