از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 78346

3 بازدید

«محمدجواد کولیوند» امروز – چهارشنبه- در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خطرنگار، درخصوص پرتاب ماهواره صبح روز گذشته (سه شنبه) افزود: این که جوان ترین وزیر کابینه صادقانه، شفاف و به دور از تحریف‌های مدیریتی با مردم صحبت کرد و درخصوص ماهواره دوستی ابراز امیدواری کرد، این رویکرد باید برای تمام مدیران الگو شود.وی […]

«محمدجواد کولیوند» امروز – چهارشنبه- در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خطرنگار، درخصوص پرتاب ماهواره صبح روز گذشته (سه شنبه) افزود: این که جوان ترین وزیر کابینه صادقانه، شفاف و به دور از تحریف‌های مدیریتی با مردم صحبت کرد و درخصوص ماهواره دوستی ابراز امیدواری کرد، این رویکرد باید برای تمام مدیران الگو شود.
وی ادامه داد: روز گذشته ماهواره ای به فضا پرتاب شد که در دو فاز موفقیت آمیز و در فاز آخر پرتابگر، کم توفیق شد.
رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ادامه داد: در حالیکه استاندارد خطای پرتاب ماهواره فضایی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد است، موفقیت جوانان ایرانی در دو فاز اول نشان از آینده روشن به همت جوانان دانشمند و عزم نظام و دولت برای فتح قله های دست نیافتنی است.
کولیوند درخصوص در مدار قرار نگرفتن ماهواره بیان کرد: این اتفاقی است که برای هر ماهواره و در خصوص هر پرتاب فضایی ممکن است روی دهد اما در بخش مدیریتی اتفاقی افتاد کم سابقه است.
به گزارش خطرنگار، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات روز گذشته (سه شنبه) در توییتی نوشت: بامداد امروز با وزیران ICT دولت های هشتم تا دوازدهم به پایگاه فضایی امام خمینی(ره) رفتیم. ماهواره‌بر با طی دو مرحله موفق، در مرحله سه به سرعت کافی نرسید و «پیام» در مدار آرام نگرفت.
سیام*۹۱۲۱*۱۳۳۶

انتهای پیام /*


سیاسی


مجلس


ماهواره پیام


آذری جهرمی

0

نظرات بسته شده است.