از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 78318

371 بازدید

مرادعلی سعیدی پور شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خطرنگار، اظهار داشت : این پل اضطراری روز گذشته بعد از تخریب پل ارتباطی این روستاها درمنطقه شیرین بهار بالا با تلاش راهداران احداث شده بود .وی افزود: این پل اضطراری هم در مقابل شدت سیلاب ساعاتی بیش دوام نیاورد اما هم اکنون ماشین آلات راهداری […]

مرادعلی سعیدی پور شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خطرنگار، اظهار داشت : این پل اضطراری روز گذشته بعد از تخریب پل ارتباطی این روستاها درمنطقه شیرین بهار بالا با تلاش راهداران احداث شده بود .
وی افزود: این پل اضطراری هم در مقابل شدت سیلاب ساعاتی بیش دوام نیاورد اما هم اکنون ماشین آلات راهداری در محل حادثه مستقر هستند و از فردا ترمیم اضطراری این پل آغاز می شود.
رییس ستاد بحران شهرستان اندیکا ادامه داد :مرمت بخش هایی از این پل قبل از بارندگی توسط راهداری انجام شد اما شدت بارندگی باعث شد بار دیگر این پل تخریب شود.
جاده اندیکا شهرکرد نیز به دلیل بارش برف سنگین و طغیان رودخانه شیمبار از روز یکشنبه مسدد شده است.
حدود ۲۵کیلومتر از این جاده از گردنه دول انبار تا امتداد کوه تاراز در حوزه راهداری خوزستان است که با تلاش راهداران در ۴۸ ساعت اخیر برف روبی شد.
اما با این وجود تا اطلاع ثانوی و به دلیل مسدود شدن این جاده در گردنه چری و حوزه راهداری استان چهارمحال وبختیاری، تردد در این محور ممنوع است.
اندیکا با مرکزیت شهر قلعه خواجه، دارای سه بخش و با جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر در شمال شرق خوزستان قرار دارد.
۷۱۵۹/۶۰۶۸

انتهای پیام /*


ارتباطات


اندیکا


قطع ارتباط


۲۲روستا

0

نظرات بسته شده است.