از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 78086

18 بازدید

به گزارش خطرنگار، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین روحی یزدی روز چهارشنبه در نشست هماهنگی گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر البرز افزود: امروز در چهل سالگی انقلاب دشمنان پس از ناامیدی از حربه های مختلف در تلاش برای کاهش حضور حداکثری مردم در آیین های دهه فجر هستند.وی ادامه داد: یکی از اقدامات موثر […]

به گزارش خطرنگار، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین روحی یزدی روز چهارشنبه در نشست هماهنگی گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر البرز افزود: امروز در چهل سالگی انقلاب دشمنان پس از ناامیدی از حربه های مختلف در تلاش برای کاهش حضور حداکثری مردم در آیین های دهه فجر هستند.
وی ادامه داد: یکی از اقدامات موثر برای مقابله با دشمنان بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی با برگزاری نمایشگاه های مختلف است.
روحی یزدی گفت: با توجه به این موضوعات ستاد مردمی گرامیداشت دهه فجر در البرز تشکیل شده که لازم است تدابیر جدی در این زمینه از سوی فرمانداران استان البرز صورت گیرد.
وی خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم به پیروزی رسید و باید آیین های گرامیداشت این پیروزی را به مردم به ویژه نسل جوان سپرد.
روحی یزدی اضافه کرد: دهه فجر امسال مصادف با شهادت حضرت زهرا (س)است که این ایام باید پاس بداریم .
وی گفت: در طول چهل سال گذشته با وجود تلاش دشمنان و اعمال تحریم ها برای ضربه زدن به نظام اسلامی امروز پر افتخار و مستقل در عرصه بین الملل حضور داریم.
روحی یزدی یادآورشد: استفاده از پرچم های مزین به نام پر برکت دخت نبی اکرم (ص)، بیان دستاوردهای علمی، موشکی ،هوا و فضا از جمله نکات ضروری در این زمینه به شمار می رود.
وی گفت: انتظار می رود با توجه به حضور همیشگی مردم در بزرگداشت مراسم دهه فجر برنامه ریزی های لازم از سوی دستگاه های اجرایی صورت گیرد.
در این نشست مقرر شد بانگ الله اکبر و نور افشانی های پیروزی انقلاب اسلامی بر خلاف سال های گذشته در شب ۲۳بهمن با خاطر تقارن ۲۲ بهمن با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) انجام شود.
۸۰۲۹/ ۶۱۵۵

انتهای پیام /*


سیاسی


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی


۲۲بهمن


راهپیمایی

0

نظرات بسته شده است.