از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 75649

30 بازدید

محمد رضایی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، اظهار داشت: ساعت ۲۱ امشب یک متردد با هویت مشخص و ۴۰ ساله در اثر انفجار مین در این منطقه از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد.وی افزود: این اتفاق در منطقه صفر مرزی هنگه ژال از توابع شهرستان بانه روی داده و […]

محمد رضایی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، اظهار داشت: ساعت ۲۱ امشب یک متردد با هویت مشخص و ۴۰ ساله در اثر انفجار مین در این منطقه از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد.
وی افزود: این اتفاق در منطقه صفر مرزی هنگه ژال از توابع شهرستان بانه روی داده و مصدوم توسط نیروهای مرکز فوریت های پزشکی برای سیر مراحل درمانی به بیمارستان شهر بانه منتقل شده است.
رضایی با بیان اینکه اطلاعات اولیه حاکی از قطع عضو (مچ پا) این فرد است، تاکید کرد: مصدوم این حادثه اکنون در بیمارستان تحت درمان قرار گرفته است.
به گزارش خطرنگار، عصر امروز نیز ۲ قبضه نارنجک عمل نکرده مربوط به دوران دفاع مقدس در یکی از روستاهای حومه بخش مرکزی شهرستان سروآباد پیدا شد که توسط نیروهای مرکز مین روبی و گروه های پاکسازی منتقل شد.
شهرستان مرزی بانه نیز با ۱۵۸ هزار نفر جمعیت در ۲۷۰ کیلومتری مرکز استان کردستان واقع شده و ۸۴ کیلومتر مرز با کشور عراق و منطقه اقلیم کردستان دارد.
۷۴۶۹/۹۱۰۲

انتهای پیام /*


اجتماعی


انفجار مین


حوادث


مرز بانه

0

نظرات بسته شده است.