از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 75610

13 بازدید

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار گروه دانشگاه، فرایند ثبت نام در آزمون ورودی دکتری برای سال تحصیلی ۹۸ از دقایقی قبل در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز شد و این مهلت تا ۱۲ آذرماه ادامه دارد.دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.هر داوطلب ‌بر […]

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار گروه دانشگاه، فرایند ثبت نام در آزمون ورودی دکتری برای سال تحصیلی ۹۸ از دقایقی قبل در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز شد و این مهلت تا ۱۲ آذرماه ادامه دارد.
دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.
هر داوطلب ‌بر اساس ‌علاقه ‌فقط امکان ثبت نام و شرکت در آزمون یک کدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون)‌ را دارد.
متقاضیان شرکت در آزمون دکتری ابتدا می بایست به سامانه سازمان سنجش برای خرید کارت اعتباری و دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام کنند.
طبق برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون دکتری سال ۹۸ دانشگاه ها روز جمعه سوم اسفندماه امسال برگزار می شود و کارت ورود به جلسه از ۳۰ بهمن ماه بر سامانه سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
هزینه ثبت نام به علت عدم وصول مصوبه هیأت وزیران در این خصوص، علی الحساب است و مابع التفاوت این رقم از داوطلبان در مراحل بعدی دریافت می شود.

**۹۴۹۲**۱۶۰۱**

انتهای پیام /*


علمی آموزشی


آزمون


دکتری


سازمان سنجش

0

نظرات بسته شده است.