از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 75595

10 بازدید

مدیر پردیس سینمایی اطلس در حاشیه این مراسم به خبرنگار خطرنگار، گفت: این سینما با ۲ سالن به صورت ویژه طراحی شده و نخستین مشتریان آن جمعی از دختران بی سرپرست موسسه خیریه همدم هستند.پیام دارابی افزود: از ویژگی سالن های اختصاصی کودکان می توان به طراحی اختصاصی صندلی ها اشاره کرد که کودک می […]

مدیر پردیس سینمایی اطلس در حاشیه این مراسم به خبرنگار خطرنگار، گفت: این سینما با ۲ سالن به صورت ویژه طراحی شده و نخستین مشتریان آن جمعی از دختران بی سرپرست موسسه خیریه همدم هستند.
پیام دارابی افزود: از ویژگی سالن های اختصاصی کودکان می توان به طراحی اختصاصی صندلی ها اشاره کرد که کودک می تواند همراه با اسباب بازی در صندلی های راحتی مناسب سن وی به تماشای فیلم های ویژه خود بپردازد.
وی اظهار داشت: هر سالن از نظر رنگ بندی، نور، تصویر و صدا برای استفاده مناسب کودکان از فیلم ها طراحی شده است.
وی گفت: علاوه بر آن این سالنها همه قابلیت سینمایی اعم از صدا و تصویر سینمایی دو بعدی و سه بعدی را دارا هستند و در این زمینه از برترین تکنولوژی روز دنیا استفاده شده است.
دارابی افزود: سینمای کودک پردیس سینمایی اطلس قابلیت پخش بیش از ۱۰ عنوان انیمیشن دو و سه بعدی در روز را داراست که کودکان می توانند همراه با مربی خود در سالن های ۲۰ نفره از تماشای فیلم لذت ببرند.
مجتمع تجاری اطلس مشهد با بیش از یک هزار صندلی سینما در ۱۱ سالن فعالیت دارد.
۷۴۹۶ / ۶۰۵۳

انتهای پیام /*


فرهنگی


سینما


کودک


خراسان رضوی

0

نظرات بسته شده است.