از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 75567

11 بازدید

سید محمدتقی علوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت پنج روز و از پنجم تا نهم آذر امسال در شهر تبریز مرکز آذربایجان شرقی برگزار می شود.وی افزود: هدف از برگزاری این رقابت ها شناخت افراد برتر برای حضور در تیم ملی […]

سید محمدتقی علوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت پنج روز و از پنجم تا نهم آذر امسال در شهر تبریز مرکز آذربایجان شرقی برگزار می شود.
وی افزود: هدف از برگزاری این رقابت ها شناخت افراد برتر برای حضور در تیم ملی کبدی بانوان است.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تیم کبدی دختران زیر ۱۵ سال استان در این رقابت ها با تیم های خوزستان، زنجان و فارس همگروه است.
علوی عنوان کرد: ورزشکاران اعزامی از کهگیلویه و بویراحمد به این رقابت ها شامل مرجان جوکار، شادی خرامین، فاطمه دولت خواه، سمیرا مشکل گشا، مینا جهانبازیان، الهه دیده ور، رقیه خرم روز، فاطمه سلیمی، فاطمه همایونی، لادن دامور، تارا درخشان مقدم و آرزو ارجمند است.
وی ابراز داشت: مریم جوکار به عنوان مربی و مهناز ماندگانی نیز به عنوان سرپرست تیم کبدی دختران زیر ۱۵ سال کهگیلویه و بویراحمد را در این رقابت ها همراهی می کنند.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۵۰ هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف دارد.
۷۵۳۵/۶۱۱۰

انتهای پیام /*


ورزش


کبدی


المپیاد کشوری


کهگیلویه و بویراحمد

0

نظرات بسته شده است.