از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 75459

15 بازدید

به گزارش خطرنگار، از یونهاپ، ‘کیم’ روز سه شنبه در فرودگاه اینچئون سئول به خبرنگاران گفت: اینترپل ۱۹۴ عضو دارد و مسئولیت او نزدیک کردن مواضع این کشورها به یکدیگر است تا بتوان با تهدیدها و چالش های فزاینده امنیتی جهان مقابله کرد.وی گفت اولین وظیفه اش در اینترپل بالا بردن سطح توان امنیتی کشورها […]

به گزارش خطرنگار، از یونهاپ، ‘کیم’ روز سه شنبه در فرودگاه اینچئون سئول به خبرنگاران گفت: اینترپل ۱۹۴ عضو دارد و مسئولیت او نزدیک کردن مواضع این کشورها به یکدیگر است تا بتوان با تهدیدها و چالش های فزاینده امنیتی جهان مقابله کرد.
وی گفت اولین وظیفه اش در اینترپل بالا بردن سطح توان امنیتی کشورها است به گونه ای که آنها بتوانند با انواع جرایم، خطاها و تهدیدهای بین المللی در عرصه امنیت مقابله کنند.
او که پیش از این معاونت اینترپل را برعهده داشت و ۵۷ سال سن دارد روز چهارشنبه گذشته در جریان برگزاری مجمع عمومی اینترپل در امارات توانست از نامزد روسیه برای این مقام پیشی گرفته و مسئولیت اینترپل را در اختیار بگیرد.
وی می گوید برخی از ۱۹۴ عضو اینترپل دارای توانایی های پلیسی عالی هستند اما در میان برخی اعضا نیز ضعف هایی برای نیروهای امنیتی و پلیس دیده می شود و برای همین باید به این بخش کمک کرد تا توانشان را ارتقا دهند.
وی با اشاره به اینکه جرایم بین المللی روز به روز از پیچیدگی بیشتری برخورد می شود، تصریح کرد اینترپل باید به جدیدترین سامانه ها و فناوری ها برای مقابله با جرایم و چالش های امنیتی مجهز شود.
او با اشاره به ضرورت همکاری نیروهای امنیتی و پلیس اینترپل با یکدیگر، یکی از مسئولیت هایش را بازگرداندن مجرمان کره جنوبی از دیگر کشورها دانست و گفت نمی تواند تمام توانش را معطوف مسایل داخلی کند و وظیفه اش رسیدگی به چالش های بین المللی امنیتی است.
آساق**۲۳۱**۱۹۰۴**

انتهای پیام /*


سیاسی


کره جنوبی


اینترپل


همکاری

0

نظرات بسته شده است.