از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 690

47 بازدید

به گزارش خطرنگار، روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری روسیه روز سه شنبه در بیانیه خود خاطرنشان کرد: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه فردا (چهارشنبه) به ایران سفر می کند. اسپوتنیک به نقل از این بیانیه نوشت: قرار است در دیدار رئیس جمهوری روسیه و مسئولان جمهوری اسلامی ایران طیف گسترده ای از مسائل دستور کار […]

به گزارش خطرنگار، روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری روسیه روز سه شنبه در بیانیه خود خاطرنشان کرد: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه فردا (چهارشنبه) به ایران سفر می کند.
اسپوتنیک به نقل از این بیانیه نوشت: قرار است در دیدار رئیس جمهوری روسیه و مسئولان جمهوری اسلامی ایران طیف گسترده ای از مسائل دستور کار بین المللی ازجمله موضوعات مهم منطقه ای و نیز اوضاع سوریه مطرح و مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد.
این بیانیه همچنین می افزاید: گفت وگو درباره توافقنامه برجام برای حل و فصل اوضاع پیرامون برنامه هسته ای ایران نیز در مذاکرات پوتین در تهران برنامه ریزی شده است.
کاخ کرملین مقر رئیس جمهوری روسیه نیز روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد روز چهارشنبه اول ماه نوامبر اجلاس سه جانبه سران ایران و روسیه و جمهوری آذربایجان در تهران برگزار می شود.
این بیانیه در سایت اینترنتی دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین منتشر و در آن گفته شده، ‘حسن روحانی’، ‘ولادیمیر پوتین’ و ‘الهام علی یف’ روسای جمهوری ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان در اجلاس سه جانبه تهران در خصوص همکاریهای سیاسی و اقتصادی و نیز فرهنگی و انسانی گفت و گو می کنند.
کاخ کرملین در بیانیه خود همچنین خاطرنشان کرد: درحاشیه اجلاس تهران، دیدارهای دوجانبه رئیس جمهوری روسیه با همتایان ایرانی و آذربایجانی خود نیز پیش بینی شده است.
پوتین و روحانی تاکنون ۹بار در روسیه، ایران و در حاشیه نشست های بین المللی دیدار کرده اند.
شبک**اروپام*۳۹۱**۱۷۰۸**انتشار**علیرضا ارشادی

انتهای پیام /*


سیاسی


برجام


مذاکرات پوتین


سران ایران

0

نظرات بسته شده است.