از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 62049

19 بازدید

به گزارش خطرنگار، این بازی که شامگاه شنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد تیم میزبان با نتیجه ۲ بر یک از سد حریف خود که تدارک خوبی با استفاده از بازیکنان مطرح برای حضور در لیگ برتر دیده است، گذشت .گل های تیم قشقایی را مسعود اسدی در دقیقه۵۲ و کیانوش اقبالی در دقیقه […]

به گزارش خطرنگار، این بازی که شامگاه شنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد تیم میزبان با نتیجه ۲ بر یک از سد حریف خود که تدارک خوبی با استفاده از بازیکنان مطرح برای حضور در لیگ برتر دیده است، گذشت .
گل های تیم قشقایی را مسعود اسدی در دقیقه۵۲ و کیانوش اقبالی در دقیقه ۸۶ به ثمر رساندند و تنها گل تیم پرسپولیس پاکدشت هم عرفان میرزایی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۶ به ثمر رساند.
تیم قشقایی شیراز که با خریدن امتیاز تیم برق جدید در رقابت های دسته یک فوتبال کشور شرکت کرده است طی مدت کوتاهی تا کنون سه مربی را به خدمت گرفته است و مسئولان این تیم پرطرفدار هنوز نتوانسته اند بر روی نیمکت این تیم ثباتی برای داشتن یک سرمربی بوجود آورند.
قشقایی ابتدا با اصغراکبری که با این تیم یک سال کار کرده بود به مشکل برخورد کرد و در حالی که یک هفته به آغاز بازی ها مانده بود این تیم را ترک و جایش را به مهرداد شکاری مربی سابق تیم برق داد.
مهرداد شکاری هم طی دو هفته ای که در این تیم کار کرد یک شکست و یک تساوی کسب کرد تا این مربی هم عطای کار کردن با قشقایی به لقایش بخشد و ابراهیم طالبی مربی سابق استقلال تهران برای سومین بار هدایت این تیم را بر عهده گرفت.
با این حال با این برُدی که قشقایی کسب کرد فعلا تغییری بر روی کادر فنی این تیم صورت نخواهد گرفت و باید منتظر ماند با وجود ۳۱ بازی دیگر که باقی مانده سرنوشت این مربی جدید نیز به کجا خواهد انجامید.
تیم قشقایی شیراز که هواداران زیادی دارد و در نخستین بازی خود ۱۵ هزار تماشاگر را به ورزشگاه کشاند برابر تیم پرسپولیس پاکدشت استقبال چندانی نشد و حدود ۱۰۰ تماشاگر از این بازی دیدن کردند.
همچنین در این هفته تیم فجر شهید سپاسی شیراز دیگر نماینده فارس در بابل برابر خونه به خونه این شهر به تساوی بدون گل دست یافت .
تیم قشقایی شیراز هم اینک با چهار امتیاز در رده ششم جدول جای دارد و تیم فجر هم با ۲ امتیاز در رده دهم است و این امر در حالی است که سایر بازی های هفته سوم فردا (یکشنبه) برگزار می شود که تغییراتی نیز در جدول به وجود خواهد آمد.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم حضور دارند و پس از انجام ۳۴ بازی ۲ تیم اول و دوم جدول به لیگ برتر فصل ۹۸ صعود خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم خواهند شد.
۷۳۶۸/ ۲۰۲۷

انتهای پیام /*


ورزش


فوتبال


دسته یک


قشقایی

0

نظرات بسته شده است.