از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 52716

79 بازدید

مهدی آخوندی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، افزود: براساس آخرین تصاویر ماهواره ای و اطلاعات مربوط به نقشه های پیش بینی در سه روز آینده وضعیت جوی استان پایدار و آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.این کارشناس هواشناسی با اشاره به افزایش دمای هوا در مرکز استان، ادامه داد: دمای هوای […]

مهدی آخوندی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خطرنگار، افزود: براساس آخرین تصاویر ماهواره ای و اطلاعات مربوط به نقشه های پیش بینی در سه روز آینده وضعیت جوی استان پایدار و آسمان صاف و آفتابی خواهد بود.
این کارشناس هواشناسی با اشاره به افزایش دمای هوا در مرکز استان، ادامه داد: دمای هوای قزوین امروز تا مرز ۴۰ درجه سانتیگراد بالای صفر افزایش خواهد یافت.
به گفته وی، از اواسط هفته جاری هوای استان قزوین تا حدودی خنک تر خواهد شد.
آخوندی یادآور شد: در شبانه روز گذشته آوج با ۱۷ و رازمیان در رودبار الموت غربی با ۴۲ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرم ترین مناطق این استان بوده اند.
به گفته وی دمای شهر قزوین نیز در مدت یاد شده ۲۳ تا ۳۸ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.
وضعیت جوی استان قزوین را ۱۰ ایستگاه سینوپتیک اصلی و تکمیلی، پنج ایستگاه اقلیم شناسی، ۳۳ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۹ ایستگاه باران سنجی اتوماتیک هشدار سیل و سه ایستگاه خودکار جاده ای ثبت و گزارش می کنند.
۸۰۵۴

انتهای پیام /*


اجتماعی


هواشناسی


افزایش دما


قزوین

0

نظرات بسته شده است.