از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 5052

33 بازدید

به گزارش روز سه شنبه خطرنگار، تشومه در پیام خود ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان، ابراز کرد در این موقعیت غم انگیز، مردم و دولت اتیوپی خود را در کنار مردم آسیب دیده و ملت ایران می دانند.زمین لرزه شدیدی ساعت ۲۱:۴۸ شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶ با قدرت ۷٫۳ درجه در مقیاس درونی […]

به گزارش روز سه شنبه خطرنگار، تشومه در پیام خود ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان، ابراز کرد در این موقعیت غم انگیز، مردم و دولت اتیوپی خود را در کنار مردم آسیب دیده و ملت ایران می دانند.
زمین لرزه شدیدی ساعت ۲۱:۴۸ شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶ با قدرت ۷٫۳ درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب کشور را لرزاند.
این زمین لرزه که کانون آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده زیان ها و آسیب های زیادی در استان های کرمانشاه و ایلام به بار آورده است .
اِتیوپی کشوری محصور در خشکی واقع در شاخ آفریقا است. این کشور با ۸۲٫۵ میلیون نفر جمعیت دومین کشور پرجمعیت و با یک میلیون و ۱۰۰ هزار کیلومتر مربع دهمین کشور بزرگ آفریقا است. پایتخت آن آدیس آبابا است.
خاورم **۲۰۴۱ **۳۴۰۴**خبرنگار: سید شاهپور حسینی**انتشار: محسن اسماعیلی

انتهای پیام /*


سیاسی


اتیوپی


زلزله۹۶


روحانی

0

نظرات بسته شده است.