از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 4404

90 بازدید

به گزارش روز یکشنبه خطرنگار، از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، پارمیدا قاسمی، نیلوفر علیپور و مهسا بدخشان و همچنین صادق اشرفی، متین سبزی، امین پیرعلی و عرفان ارژنگی پور زنان و مردان ریکرو تیم ملی تیراندازی با کمان ایران در مسابقات آسیایی را تشکیل می دهند.تیم ریکرو دختران نوجوان ایران نیز در این […]

به گزارش روز یکشنبه خطرنگار، از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، پارمیدا قاسمی، نیلوفر علیپور و مهسا بدخشان و همچنین صادق اشرفی، متین سبزی، امین پیرعلی و عرفان ارژنگی پور زنان و مردان ریکرو تیم ملی تیراندازی با کمان ایران در مسابقات آسیایی را تشکیل می دهند.
تیم ریکرو دختران نوجوان ایران نیز در این مسابقات با ترکیب نازنین زهرا جمالزاده ، فاطمه بهرامن و سوگند رحمانی برای کسب سهمیه مسابقات المپیک نوجوانان شرکت خواهد کرد.
اسامی ملی پوشان رشته کامپوند نیز روز جمعه از سوی فدراسیون تیرو کمان اعلام شد که براساس آن پریسا براتچی، فرشته قربانی و گیسا بایبوردی و اسماعیل عبادی، مجید قیدی و یاسر عمویی به عنوان ترکیب تیم های مردان و زنان رشته کامپوند معرفی شدند.
ایران در بخش پسران سهمیه خود را کسب کرده و درصورت کسب سهمیه توسط دختران ایران با سهمیه کامل به مسابقات المپیک نوجوانان اعزام می شود.
کمانداران ایران با هدایت «پارک میوک وون» کره ای به عنوان سرمربی و بهزاد پاکزاد، زهرا شعبانی و ساره اسدی به عنوان مربی در این مسابقات شرکت می کنند.
این کمانداران سوم آذرماه عازم محل برگزاری مسابقات می شوند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال خطرنگار، در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ** ۱۵۲۸** ۱۷۰۱
تنظیم *حسن تمیمی * انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*


ورزش


تیرو کمان


ریکرو و کامپوند


بازیهای اسیایی

0

نظرات بسته شده است.