از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 1864

62 بازدید

به گزارش روز دوشنبه خطرنگار، از خانه ملت، اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت لایحه جامع انتخابات گفت: لایحه جامع انتخابات در حال گذراندن روزهای پایانی است، در حقیقت کار ارزشمندی در طول ماه‌های گذشته توسط کارشناسان و مسئولان مربوطه انجام گرفته است.وی تصریح کرد: این لایحه نیازمند اصلاحات جزئی بود که در […]

به گزارش روز دوشنبه خطرنگار، از خانه ملت، اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت لایحه جامع انتخابات گفت: لایحه جامع انتخابات در حال گذراندن روزهای پایانی است، در حقیقت کار ارزشمندی در طول ماه‌های گذشته توسط کارشناسان و مسئولان مربوطه انجام گرفته است.
وی تصریح کرد: این لایحه نیازمند اصلاحات جزئی بود که در این مدت انجام شده است، از این رو در چند هفته آینده با نهایی شدن جلسه‌های کارشناسی به کمیسیون مربوطه در هیات دولت ارائه می شود.
معاون سیاسی وزیر کشور افزود: با تصویب لایحه جامع انتخابات در کمیسیون مربوطه دولت، این لایحه آماده تصویب در جلسه هیات وزیران می شود و پس از آن به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.
جبارزاده یادآور شد: در این لایحه همه قوانین مربوط به انتخابات تجمیع و انواع انتخابات اعم از ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، شوراهای شهر و روستا و خبرگان رهبری به شکل جامع تفکیک شده است.
وی ادامه داد: تداخل‌های قانونی و نکات مبهم در قانون انتخابات نیز رفع شده است لذا مجموعه مناسبی برای مردم به عنوان صاحبان رای و برای مجریان و ناظران ارایه می شود.
معاون سیاسی وزیر کشور یادآور شد: امیدواریم لایحه جامع انتخابات پیش از پایان سال ۹۶ در دولت تعیین تکلیف و به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود زیرا این ظرفیت وجود دارد.
سیام**۹۳۱۴**۱۳۳۶
تنظیم: داود توسلی**انتشار:مهرنوش خانزائی

انتهای پیام /*


سیاسی


وزارت کشور


مجلس


قانون انتخابات

0

نظرات بسته شده است.