از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 12467

225 بازدید

به گزارش جمعه شب خطرنگار، به نقل از فرانسه، این تظاهرات در میان تدابیر شدید امنیتی برگزار شد و تظاهرات کنندگان علاوه بر پرچم اردن و فلسطین پلاکاردهایی با عنوان «قدس پایتخت ابدی فلسطین است» در دست داشتند.تظاهرکنندگان همچنین با دردست داشتن پلاکارد دیگری تحت عنوان «جهان حرف خود را به روشنی بیان کرد» از […]

به گزارش جمعه شب خطرنگار، به نقل از فرانسه، این تظاهرات در میان تدابیر شدید امنیتی برگزار شد و تظاهرات کنندگان علاوه بر پرچم اردن و فلسطین پلاکاردهایی با عنوان «قدس پایتخت ابدی فلسطین است» در دست داشتند.
تظاهرکنندگان همچنین با دردست داشتن پلاکارد دیگری تحت عنوان «جهان حرف خود را به روشنی بیان کرد» از قطعنامه اخیر مجمع عمومی سازمان ملل در محکومیت اقدام ترامپ مبنی بر شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی حمایت کردند.
تظاهرکنندگان کاریکاتورهایی از ترامپ رئیس جمهوری و نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل نیز در دست داشتند که روی آنها به انگلیسی نوشته شده بود «اوباشگری را متوقف کنید».
آنها همچنین با سر دادن شعارهایی آمادگی خود را برای دفاع از سرزمین و ملت فلسطین اعلام کردند.
صدها اردنی دیگر نیز با تظاهرات در شهرهای البلقاء، اربد، العقبه و جرش تصمیم رئیس جمهوری آمریکا را درباره قدس محکوم کردند.
اردن از حدود ۲ هفته پیش تاکنون شاهد تظاهرات و اعتراضات مختلف در محکومیت تصمیم ترامپ درباره قدس است.
دولت اردن نیز اقدام ترامپ در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را نقض قطعنامه های بین المللی و منشور سازمان ملل دانسته و نسبت به پیامدهای وخیم آن هشدار داده است.
تصمیم ترامپ در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی موج گسترده ای از محکومیت بین المللی را در پی داشته است.
شبد**۱۴۸۰**۱۰۱۰
مترجم:غلامرضا رفیع**انتشار:حسن معظمی

انتهای پیام /*


سیاسی


اردن


تظاهرات


قدس۹۶

0

نظرات بسته شده است.