از علاقه مندان به فعالیت در حوزه های مختلف خبری دعوت به همکاری می نماید

کد خبر : 6

1267 بازدید
کانال تلگرام آوای آبی پوشان

پایگاه خبری، تحلیلی خطرنگار اطلاع رسانی و فعالیت رسانه ای در دنیا کار دشوار و خطرناکی است که در کشورهای در حال توسعه این کار حتی دشوارتر و حتی خطرناک تر نیز می شود. با کمتر شدن توجه مخاطبان به رسانه های مکتوب نیاز است در سایت ها و فضای مجازی فعالیت و اطلاع رسانی […]

پایگاه خبری، تحلیلی خطرنگار

اطلاع رسانی و فعالیت رسانه ای در دنیا کار دشوار و خطرناکی است که در کشورهای در حال توسعه این کار حتی دشوارتر و حتی خطرناک تر نیز می شود.

با کمتر شدن توجه مخاطبان به رسانه های مکتوب نیاز است در سایت ها و فضای مجازی فعالیت و اطلاع رسانی کنیم و به نوعی در جنگ نرم غول های خبری دنیا تا حد توان بی تفاوت نباشیم و هرکدام به سهم خود حرکتی مؤثر از خود نشان دهیم.

این سایت نوپا توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است و امیدواریم بتوانیم نگاه مدیران و مسئولان اجرایی را به خود جلب کنیم و بتوانیم در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها با در نظر گرفتن ایده های کارشناسان مختلف و بازخورد آنها به ایفای نقش بپردازیم.

با چهل ساله شدن انقلاب واقعا لمس کردیم رسانه ها تا چه حد می توانند در رشد و شکوفایی کشور به کمک مسئولان بشتابند و البته که فرهنگ استفاده صحیح از این امکانات نیز باید به مردم آموزش داده شود.

فعالیت ما در این فضا کار دل است و بس. ما به هیچ گروه یا جریانی هم وابسته نیستیم و به فضل پروردگار تلاشمان در جهت برجسته کردن حق و حمایت از عدالت و اصلاح امور فاسد خواهد بود آن هم با اصل توجه به معیارهای فرهنگی و اسلامی کشور عزیزمان ایران.

شما هم می توانید سوژه ها و مسائل خود را با ما در میان بگذارید و به ما در بازتاب مؤثر و واقعی مشکلاتتان اعتماد کنید.

توکلت علی الله

یا علی مدد

 

ارتباط با ما:

ایمیل:
khatarnegaar@gmail.com

آیدی تلگرام:

@axas20

 

 

 

 

 

0